Działka budowlana z młodym lasem nad Bugiem

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) - 399 000 PLN
Aktualne

Typ nieruchomości:

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną)

Typ transakcji:

Sprzedaż

Lokalizacja:

Brańszczyk , Jana Pawła II

Powierzchnia działki:

5 380 m2

Numer oferty:

TOP448323

Cena za m2:

79 PLN/m2

Opis nieruchomości

Jeżeli marzysz o zadrzewionej działce w pobliżu rzeki - ta działka jest idealna dla Ciebie ! Na sprzedaż działka o powierzchni 5380 m2 położona w Brańszczyku pod Wyszkowem, 70 km od Warszawy, częściowo porośnięta lasem. Piękne tereny zielone, rekreacyjne, niedaleko rzeki Bug. Idealne miejsce na wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, grzybobranie. 

Działka przeznaczona jest częściowo pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz pod tereny zieleni. Aktualnie zadrzewione jest ok. 4780 m2 działki, wolnej przestrzeni pod zabudowę pozostaje w tej chwili ok. 600 m2. 

Działka objęta jest MPZP. Jest położona przy drodze asfaltowej, dalej (ostatnie metry) - służebność dojazdu. Wszystkie media w drodze tj. sieć wodociągowa, elektroenergetyczna, kanalizacyjna, gazowa. Działka znajduje się na płaskim terenie. Możliwość zakupienia także działki przylegającej - z pięknym lasem olchowym. 

Gratka dla miłośników przyrody - jeśli marzysz o mieszkaniu tuż przy swoim kawałku lasu obfitującego w grzyby czy jagody - ta oferta jest prawdopodobnie dla Ciebie. Cisza, spokój i harmonia z naturą. Działka charakteryzuje się bogactwem naturalnych zasobów.  

Grunt z uregulowanym stanem prawnym i brakiem obciążeń. Tylko jeden właściciel (osoba prywatna). 

W okolicy pełna infrastruktura w Brańszczyku lub Wyszkowie (10 min.): sklepy, apteki, punkty usługowe, restauracje, bank, przedszkola i szkoły, zaplecze sportowe, stadnina koni, molo, skansen. Działka położona jest zaledwie 1 km od rzeki Bug, łatwy i szybki dojazd trasą S8 z Warszawy w ok. 50 min (tylko ostatnie 3 min. drogi trasą nieekspresową).

Polecam serdecznie i zapraszam!