Działka z lasem olchowym nad Bugiem 4 400 m2

Działka (Leśna) - 84 880 PLN
Aktualne

Typ nieruchomości:

Działka (Leśna)

Typ transakcji:

Sprzedaż

Lokalizacja:

Brańszczyk, Jana Pawła II

Powierzchnia działki:

4 400 m2

Numer oferty:

TOP709066

Cena za m2:

19 PLN/m2

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 4400 m2 położona w Brańszczyku pod Wyszkowem, 70 km od Warszawy. Piękne tereny zielone, rekreacyjne, niedaleko rzeki Bug. Idealne miejsce na wycieczki rowerowe czy spływy kajakowe.

Działka ma kształt prostokąta. Przybliżone wymiary działki to 110 m x 38 m. Działka przeznaczona jest pod tereny zielone, zalesiona pięknym lasem olchowym. Gratka dla miłośników przyrody - jeśli marzysz o swoim kawałku lasu obfitującego w grzyby czy jagody - to marzenie może się spełnić ! Cisza, spokój i harmonia z naturą. Działka charakteryzuje się bogactwem naturalnych zasobów.

Media na sąsiadującej działce (prąd, woda). Działka znajduje się na płaskim terenie. Ta działka nie jest działką budowlaną. Natomiast istnieje możliwość zakupienia także działki przylegającej - która jest budowlana.

W okolicy pełna infrastruktura w Brańszczyku lub Wyszkowie (10 min.): sklepy, apteki, punkty usługowe, restauracje, bank, przedszkola i szkoły, zaplecze sportowe, stadnina koni, molo, skansen. Dojazd do Warszawy w ok. 50 min. trasą S8.

Polecam serdecznie i zapraszam!